Pref Bud, Pref Dom, budowa domów, tradycyjny dom w 3 miesiącerssTradycyjne domy jednorodzinne - szybka budowa domu - nowy dom w 3 miesiące, praefa, keramzyt, legalett

Nasze realizacje

W swojej dotychczasowej, już prawie dziesięcioletniej, działalności zrealizowaliśmy ponad 350 inwestycji indywidualnych na terenie południowej Polski.
Są to zarówno budynki jedno- jak i wielorodzinne, osiedla, a także obiekty biurowe i handlowe.  Jesteśmy elastyczni pod względem projektowym oraz technologicznym.  

 

Od trzech lat rozszerzamy również swoją działalność o przedsięwzięcia deweloperskie. Możemy się dziś pochwali oddanym już do użytku i w pełni zamieszkanym osiedlem 29 domów w zabudowie szeregowej JASTRUNA RESIDENCE w Mysłowicach,  gdzie byliśmy pomysłodawcą, autorem indywidualnego projektu oraz  jego wyłącznym wykonawcą.  Swój udział mieliśmy również w realizacji inwestycji Bytkowskie Lawendy w Siemianowicach Śląskich, gdzie przy współpracy z deweloperem wykonaliśmy pełny zakres prac budowlanych domów w zabudowie szeregowej.  Obecnie realizujemy inwestycje gotowe w postaci domów w zabudowie bliźniaczej w Mysłowicach. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Inwestycje Developerskie.

 

Poniżej znajdą Państwo galerię zdjęc z niektórych naszych realizacji :


do góry ^