Pref Bud, Pref Dom, budowa domów, tradycyjny dom w 3 miesiącerssTradycyjne domy jednorodzinne - szybka budowa domu - nowy dom w 3 miesiące, praefa, keramzyt, legalett

Oferta indywidualna

Szanowni Państwo, jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów jedno- i wielorodzinnych, każdego z naszych potencjalnych Inwestorów traktujemy z należytą starannością, a do każdego z projektów podchodzimy indywidualnie.  Przed wykonaniem oferty cenowej koncentrujemy się na rozpoznaniu Państwa potrzeb i możliwości, w celu doboru odpowiednich materiałów i zakresu usług.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem szacunkowej wyceny budowy domu prosimy o skorzystanie z opcji Wyceń swoją budowę na naszej stronie głównej. Nasi doradcy skontaktują się z Państwem w ciągu 2 dni roboczych celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących planowanej inwestycji.

 

Zadajemy sobie sprawę, że zdjęcia, wizualizacje i schematy nie zastąpią rzeczywistości. Dlatego wszystkich zainteresowanych bardzo mocno zachęcamy do oglądnięcia naszych inwestycji. W trakcie takiego spotkania nasi doradcy  odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania, a przy okazji zwrócicie Państwo uwagę na wiele szczegółów i drobiazgów, o których wcześniej nawet nie myśleliście.  Wystarczy zadzwonic i się umówic.

 

Jeżeli planują Państwo budowę w 2018 roku - najwyższa pora by  zarezerwować sobie dogodny termin !

 

Skontaktuj się z nami niezwłocznie.

 

 

Gratisowy pakiet startowy

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy GRATISOWY PAKIET STARTOWY,
w którego skład wchodzą:

 

wybrany katalogowy projekt budowlany,

wykonanie badań geotechnicznych gruntu,

obsługa projektowa w zakresie:

wykonania projektu zagospodarowania działki,

wykonanie projektu konstrukcyjnego płyty i ścian,

adaptację budynku do warunków gruntowych i szkód górniczych,

w razie zapotrzebowania projekt szamba i projekt zjazdu na działkę,

wykonanie kosztorysu realizacji danego projektu,

konsultacja kierownika budowy

 

Cena standardowa pakietu to  7500 - nasi Klienci otrzymują go GRATIS !


do góry ^