Pref Bud, Pref Dom, budowa domów, tradycyjny dom w 3 miesiącerssTradycyjne domy jednorodzinne - szybka budowa domu - nowy dom w 3 miesiące, praefa, keramzyt, legalett

Aktualności

NOWA INWESTYCJA - ZNANA JUŻ LOKALIZACJA I PROJEKT :)

Miło nam poinformować, że trwają prace budowlane na naszej kolejnej Inwestycji domów w zabudowie bliźniaczej. Tylko na chwilę przenieśliśmy się z Kosztów na Morgi, gdzie zrealizowaliśmy nasze przedsięwzięcie w postaci 12 domów, i znów wracamy na ul. Białobrzeską.  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty :) 

OSIEDLE PRZY UL. WIEJSKIEJ - SPRZEDANE

Z dużą radością informujemy, że kolejna nasza iwestycja - 12 domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Wiejskiej w Mysłowicach - nabyło swoich nowych właścicieli :) 

Projekt cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że nie możemy przestać go budować i znów wracamy z nim na ul. Wiejską :)  Proszę śledzić nasze ogłoszenia !

MIESZKANIE W ROZLICZENIU

ZAKUP DOMU PRZY UL. WIEJSKIEJ W MYSŁOWICACH -  A POZOSTAWIENIE MIESZKANIA W ROZLICZENIU

Chcąc ułatwić naszym Klientom podjęcie decyzji o zakupie nowego domu przy ul. Wiejskiej w Mysłowicach przygotowaliśmy specjalną ofertę - możliwość pozostawienia mieszkania w rozliczeniu. Oferta jest ograniczona, wartość mieszkania nie może przekraczać połowy wartości kupowanego domu, każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie.  Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem tel. 507-040-451.

NOWA INWESTYCJA - MYSŁOWICE UL. WIEJSKA

ZNANY JUŻ PROJEKT W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ – TYM RAZEM W NOWEJ LOKALIZACJI 

Miło nam zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą nową, dopiero rozpoczętą Inwestycją.  Zachęceni bardzo dużym zainteresowaniem naszym osiedlem 20 domów w zabudowie bliźniaczej                                       przy ul. Białobrzeskiej w Mysłowicach, postanowiliśmy stworzyć podobne  w równie ciekawej i dogodnej lokalizacji– Mysłowicach  MORGACH, przy ul. Wiejskiej.

Ten sam projekt – w nowej lokalizacji i bardzo atrakcyjnej cenie.  
 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce DOMY NA SPRZEDAŻ oraz w naszym biurze handlowym :  507 040 451 ,  501 674 089,  32 222 59 05

OSIEDLE PRZY UL. BIAŁOBRZESKIEJ SPRZEDANE

Miło nam poinformować Państwa, że zakończyliśmy sprzedaż czwartego etapu inwestycji  przy ul. Białobrzeskiej w Mysłowicach.  20 domów w zabudowie bliźniaczej posiada już swoich nowych właścicieli i mamy ogromną nadzieję, że Wszystkim będzie się tam bardzo miło i wygodnie mieszkać :) 

Jednocześnie informujemy, że na dniach ruszy sprzedaż nowej inwestycji. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie projektem bliźniaków zrealizowanych przy ul.Białobrzeskiej, postawiliśmy na jego kontynuację, lecz tym razem przy ul. Wiejskiej w Mysłowicach - Morgach. 

Więcej informacji pojawi się na dniach w zakładce "Domy na Sprzedaż" .  

Bieżące informacje można również uzyskać w naszym biurze handlowym :     32 222 59 05,    507 040 451,   501 674 089 

ZAMIESZKAJ NA BIAŁOBRZESKIEJ

 

ZAMIESZKAJ NA BIAŁOBRZESKIEJ - ZAREZERWUJ SWÓJ DOM JUŻ DZIŚ !!!
 

Mamy przyjemność poinformować, że oferta kolejnych domów w zabudowie bliźniaczej w Mysłowicach Kosztowach jest już dostępna. 

Nowoczesny projekt,  świetna lokalizacja, atrakcyjna cena – więcej informacji uzyskają Państwo w naszym biurze handlowym  -  32 222 59 05

Projekt GRATIS !

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy GRATISOWY PAKIET STARTOWY, w którego skład wchodzą:

 • wybrany katalogowy projekt budowlany,
 • wykonanie badań geotechnicznych gruntu,
 • obsługa projektowa w zakresie:
  • wykonania projektu zagospodarowania działki,
  • wykonania projektu konstrukcyjnego płyty i ścian,
  • adaptację budynku do warunków gruntowych i  występowania szkód górniczych na działce,
  • w razie zapotrzebowania projekt szamba i projekt zjazdu na działkę,
 • wykonanie kosztorysu realizacji danego projektu,
 • konsultacja kierownika budowy.

 

Cena standardowa pakietu to  6 000 zł   - nasi Klienci otrzymują go GRATIS ! 
 

Więcej informacji w biurze handlowym - pod numerem tel 032 222 59 05 oraz anna@pref-dom.pl

Formalności budowlane ?

Budowa domu to dla większości z Państwa realizacja największego z życiowych marzeń.  Często jednak okazuje się, że masa formalności jakie trzeba załatwić w urzędach oraz skomplikowane procedury biurokracyjne, przez które należy przebrnąć , potrafią przyćmić  je już na samym starcie.

 Jako profesjonaliści chcemy Państwa  odciążyć  również na etapie gromadzenia dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę.   W ten sposób zaoszczędzą Państwo czas, zdrowie oraz nerwy, a myśl  o rozpoczynającej się wkrótce budowie będzie wywoływała wyłącznie uśmiech na twarzy a nie skurcz żołądka.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Formalności Budowlane.


do góry ^